Як правильно мити натяжні стелі

Не секрет, що сьогодні роблять економічний та естетичний вибір на користь натяжних стель. Але ось як мити натяжні стелі правильно знають далеко не всі. Однак далеко не всі розуміють, як чистити натяжні стелі, і найголовніше — які кошти ви можете не затрачати на прибирання.

як мити натяжні стелі (Луцьк, голубе небо)Не забувайте про те, що абсолютно будь-яку поверхню, незалежно від того, говоримо ми про глянцеві або матові стелі обов’язково обробляють спеціальним розчином, який прекрасно справляється із завданням не дати накипу і бруду «влаштуватися» на поверхні. Тому, в основному догляд за натяжними стелями, складається з простого протирання верху.  Фахівці з Гарна Хата ж рекомендують пам’ятати про одну дуже важливу заборону, яка стосується питання, як правильно мити натяжні стелі, а саме — не використовувати щітки зі щетиною або дуже жорсткі, які здатні пошкодити поверхню натяжних стель . Таким чином ви зможете легко уникнути пошкодження стелі або взагалі його розриву. Використовувати ж рекомендується такі допоміжні засоби, як паралонова губка і слабкий мильний розчин.

чистити натяжні стелі (перфорація Луцьк)Ще один важливий нюанс — це те, як правильно проводити процедуру мийки. Справа в тому, що поверхня повинна митися виключно легкими і круговими рухами, і ніяк по іншому. Якщо ми говоримо про те, як мити натяжні стелі, то варто враховувати, що на них можуть залишатися сліди після губки. Що б уникнути цього, слід просто протерти всю поверхню після того, як ви закінчите процес мийки серветкою з мікрофібри або банальною сухою ганчіркою. Таким чином ви зможете вибрати вологу з поверхні та видалити абсолютно всі розводи.

І звичайно ж, перед тим, як здійснювати прибирання, необхідно обов’язково познімати з рук все кільця і браслети. По-перше, миючі засоби не дуже допомагають зберегти кільце в ідеальному стані, а по-друге — ви ж не хочете пошкодити поверхню і замість мийки стелі починати установку нової?

мойка натяжних стельНаступне важливе питання, це те, які засоби вибирати, якщо ви хочете проводити догляд за натяжними стелями. Тут немає нічого сильно складного. По-перше є засоби, розроблені спеціально для таких поверхонь. Такі засоби дуже легко допоможуть позбутися від різного роду забруднень, і не залишать після себе абсолютно ніяких слідів (розводів, плям і т.д.).

Якщо ж ви не хочете витрачати додаткові кошти, то можете використовувати банальний нашатирний спирт або будь-який засіб для миття вікон, яке не містить.

Можна банально зателефонувати виробникам або тим, хто займався монтажем і з’ясувати чи можна використовувати той чи інший засіб.

Мити натяжні стелі в Луцьку, це чоловіча робота. Якщо говорити про те, що можна використовувати при митті (швабру), то запам’ятайте, якщо ви хочете грамотно здійснювати догляд за натяжними стелями, то  не використовуйте силу.  Ідеальна ситуація, це просто намотана на швабру ганчірка, яка почистить вашу стелю без застосування сили. Однак тільки тоді, коли ви впевнені, що монтаж вашого покриття було проведено грамотно і професійно. Ви ризикуєте порушити цілісність всієї конструкції і повернутися до демонтажу і нового монтажу верху приміщення.

При митті натяжних стель категорично заборонено використання  хімічних засобів. Ще одне правило — будь-яка щітка, якою б ніжною вона не була, може залишити абразивні частки на поверхні, які надалі призведуть до псування матеріалу. Тому найкраще використовувати все-таки ганчірку. Миття натяжних стель потрібно проводити його один раз на пів року поверхню, щоб стеля залишалася чистою і блискучою.