Типи натяжних стель

Типи натяжних стель. Існує декілька критеріїв розподілу натяжних стель, а саме залежно від того з якої плівки вони виготовляються. Вони є натяжні стелі ПВХ та тканинні натяжні стелі. Наступним критерієм є тип матеріалу, який використовується – це перламутр, напівпрозорі, лакові, матові, металік. Залежно від фактури натяжні стелі діляться на: глянець і мат. Окремим їх типом можна виділити перфоровані натяжні стелі. Вони поділяються на типи, залежно від країни виробника: Німеччина, Китай, Франція.

Глянцеві натяжні стелі дозволяють збільшити висоту приміщення.

Матові натяжні стелі використовуються, коли необхідно досягти досконало рівної стелі, а також підкреслити підсвічування, оскільки мат не відбиває світла.

Напівпрозорі натяжні стелі застосовують, коли хочуть створити сяючу стелю.

Перламутрові натяжні стелі дуже гарно відображають кольори стелі.

Перфоровані стелі дуже люблять використовувати дизайнери при розробці інтер’єру, коли потрібно забезпечити шумоізоляцію приміщення.

Для багатьох людей, стеля – це просто плоска поверхня, яка відокремлює її від стелі, і складає невід’ємну частину любого приміщення. За допомогою натяжних стель ми можемо створити різні конструкції та дивовижні форми, в основному з використанням гіпсокартону. Натяжні стелі в Луцьку складаються з двох основних компонентів — профілю, прикріпленим уздовж його окружності, а також мембрани високої якості між профілями. Встановивши натяжні стелі саме у нас ви зекономите ваші гроші, але суттєво можете змінити зовнішній вигляд приміщення. Стеля як і стіна, має важливе значення в будь- якій кімнаті, їх можна встановити у ванній кімнаті, на кухні, у вітальні або спальні. На натяжних стелях можна додатково встановити галогенне або світлодіодне освітлення, яке буде відбивати світло, і вплине на загальне компонування інтер’єру.

Крок по встановленню натяжних стель дозволить вам спроектувати зручний, розкішний і сучасний будинок, який буде радувати ваших близьких після завершення ремонту. Ми допоможемо зробити вашу стелю красивою. Натяжні стелі луцьк в невеликому приміщенні будуть здаватися просторими. Вони дозволяють створити стелю різних форм, що візуально змінить зовнішній вигляд кімнати і підкреслить його естетичну привабливість.

Ми беремо на себе повну відповідальність за надійність і відмінну продуктивність.