Натяжні стелі в торговому залі, магазині

Все частіше при виборі оздоблювального матеріалу на стелю відомі власники торгових центрів віддають перевагу саме натяжним стелям. Оскільки політ фантазій в їх застосуванні нічим не обмежений. Натяжні стелі в Луцьку ідеально підходять для великих площ. Їх ширина до спайки шва досягає 5 метрів, а довжина — не обмежена. Навіть площа до 100 м 2 буде виглядати, як ідеально рівна поверхня з мінімальним провисанням полотна. За допомогою натяжних стель в торговому центрі можна реалізувати будь-яку дизайнерську ідею, тому натяжні стелі для торгового центру є ідеальним рішенням.

Натяжні стелі  в торговому центрі, особливо лакові фактури, користуються великою популярністю при оформленні. Вони здатні візуально збільшити простір, «підняти стелю», створити цікавий інтер’єр.

Зміни в дизайні повинні супроводжуватися позитивними емоціями, щоб покупець хотів відвідати торговий центр знову і повернутися за покупками, тому приміщення має бути привабливим. Інтер’єр має величезне значення. Він створює відповідну атмосферу, впливає на настрій покупців в торговому центрі. Найбільш раціональним рішенням при оформленні стель в торговому центрі будуть натяжні стелі. Вони сучасні, практичні і красиві, до того ж економічні. Різноманітні фактури і багата кольорова палітра дозволяють вибрати той матеріал, який вигідно підкреслить інтер’єр приміщення. Монтаж відбувається досить швидко, що допоможе заощадити час на ремонті, а значить, торговий центр незабаром відкриє двері для своїх відвідувачів.

На таких стелях практично не збирається пил, догляд за ним не вимагає великих витрат і часу. Якщо в торговому центрі розташовані акваріуми, фонтани, натяжні стелі будуть ідеальним рішенням, так як тільки плівка ПВХ не боїться вологи і не утворює конденсату. Завдяки таким стелям повітря в центрі буде завжди свіжим, оскільки натяжне полотно не вразливе до запахів. При несподіваному витоку води завдяки натяжним стелям  в торговому центрі, меблі і продукція розташовані на території торгового центру, не постраждають. Використовуючи натяжні стелі в торговому центрі, можна вигідно підкреслити різні зони.

замовляйте натяжні стеліНатяжні стелі створять позитивний імідж торгового центру,а також стануть прикрасою ігрового залу або розважального майданчика. Ефектні багаторівневі конструкції або ідеально рівні однорівневі натяжні стелі — ключ до підвищення продажів, адже в гарне місце приємно повертатися. Можливість надавати натяжним стелям в торговому центрі абсолютно будь-якої форми та підсвічування дозволяє дизайнерам приміщень не обмежувати свою творчість. Матеріали  натяжних стель повинні відповідати всім пожежним та технічним вимогам для установки в громадських місцях.

Будь-яка людина, коли заходить до торгового центру, уважно оглядає інтер’єр приміщення. Для дуже багатьох людей він має бути солідним та дорогим.

Дизайн у торговому центрі — є ознакою надійності та успішності підприємства, тому дуже часто не надаючи цьому значення, ми втрачаємо потенційних клієнтів та вигідні угоди.

Встановивши натяжні стелі в торговому центрі, ви приховаєте всі комунікації. Оскільки в багатьох торгових центрах всі недоліки непристойно виставляють напоказ.

Після встановлення натяжних стель в торговому центрі, Ваше приміщення зазнає суттєвих позитивних змін.

Ми допоможемо Вам створити неповторний затишок і респектабельність у Вашому торговому залі.

На всі натяжні стелі, встановлені в торговому центрі нашою компанією, надається гарантія, тому що Ми на 100% впевнені в їхній якості.

Вдалих Вам угод!