Натяжні стелі в навчальних закладах

Багаторічний досвід в проектуванні натяжних стель в навчальних закладах,  дозволяє постійно розробляти продукти, які вирішують конкретні проблеми в школах.

Натяжні стелі в навчальних закладах при встановленні дозволяють створити оптимальний акустичний комфорт в класах, оскільки вони добре поглинають звуки, а також забезпечують вільний потік повітря та надають приміщенню унікального вигляду. Натяжні стелі в навчальних закладах ,  покращують акустичний комфорт, а також  можуть покривати всю поверхню стелі. Вони є естетичними і економічними.

Натяжні стелі в навчальних закладах застосовуються там, де потрібний частий та необмежений доступ до системи, яка вмонтована в стелю, а також в приміщеннях де необхідно досягти  хорошої акустики і створити мінімальний елегантний дизайн.

Натяжні стелі в навчальних закладах(дитячі садки, школи, коридори, зали, спортзали) повинні бути міцними та ударостійкими. Будівельні матеріали, які використовують при їх монтажі повинні бути стійкими до зносу,  в умовах інтенсивної експлуатації, а їх поверхні повинні забезпечувати захист в місцях, найбільш схильних до ушкодження.

натяжні стелі - швидке встановлення

Натяжні стелі в навчальних закладах виготовляються з екологічно чистого матеріалу. У поєднанні з такими якостями наших стель як довговічність, відсутність запаху і водонепроникність, — цей факт виводить натяжні стелі на перше місце по доцільності застосування його в таких установах.

Натяжні стелі в навчальних закладах з часом не змінюють свою структуру та колір, мають пиловідштовхуючі властивості, легко миються для цього достатньо губки та будь-якого миючого засобу. Вони формують естетичний смак у  дітей.

Безліч шкіл в нашій країні, та й не тільки в нашій, ведуть свою основну ідеологію до того, що б привчити дітей до комфорту, до того, що б вони самі його собі створювали. На цьому етапі основним завданням є те, щоб створити в стінах школи сприятливу атмосферу, яка б спонукала до прогресивного засвоєння знань учнями. Раніше в школах не особливо дотримувалися дизайну інтер’єру, яку фарбу виділили тією пофарбували. Кольору, стелі надавали за допомогою побілки, але ті часи давно пройшли, і настав момент, коли широкого застосування набули натяжні стелі. Справа в тому, що дизайн натяжних стель є неординарним, і це допомагає втілити в життя саме те, що задумав дизайнер.

Натяжні стелі луцьк ціни виробу з низьким коефіцієнтом забруднення екологічного середовища. Дана конструкція стелі, крім своєї нешкідливості, дозволяє підтримувати оптимальну температуру і вологість в приміщенні.

І крім всіх вищеназваних переваг натяжних стель, одним з найбільших їх плюсів все ж є легкість в монтажі, що дозволяє значно економити як кошти так і час.

Наші експерти підберуть ідеальний варіант відповідно до специфіки конкретного класу, аудиторії, лабораторії. Натяжні стелі Луцьк, допоможуть приховати недоліки одноманітних стандартних приміщень, забезпечать стильний інтер’єр на довгі роки.

Сертифіковані підвісні конструкції, які ми пропонуємо для освітніх установ, відповідають усім вимогам до натяжних стель в навчальних закладах, певним діючим стандартам. Серед безумовних переваг натяжних конструкцій, що впливають на навчальні процеси, слід зазначити такі моменти:

— Підвищена звукоізоляція за рахунок додаткового звукового бар’єру;

— Конструкції практично не притягають дрібні частинки. Для видалення пилу досить раз в півроку протерти їх мильним розчином;

— Виготовлені з екологічно безпечних матеріалів, та повністю виключають появу алергії;

— Міцні і еластичні конструкції відрізняються підвищеною стійкістю до механічних впливів і деформацій.