Натяжні стелі в дитячій кімнаті

При встановленні натяжних стель в дитячій кімнаті необхідно врахувати ряд  очевидних переваг: охорона навколишнього середовища, антистатичний ефект матеріалу, практичність (надійність, міцність, гнучкість), легкість монтажу і демонтажу, легкість чищення, презентабельна зовнішність, тепло- і звукоізоляція.

За функціональними особливостями  дитячі кімнати поділяються на спальню та ігрову зону. Залежно від цього і треба обирати оформлення дитячої кімнати. Потрібно вибирати таку кольорову палітру натяжних стель, яка буде вписуватись в загальний інтер’єр і загальний стиль кімнати. Для дитячої кімнати потрібно використовувати лише натуральні, екологічно безпечні матеріали. Загальний фон кімнати має бути яскравим, щоб активізувати розумову діяльність та створювати гарний настрій. Натяжні стелі в дитячій кімнаті мають бути безпечними, довговічними, пожежостійкими, а також мати гарний зовнішній вигляд.

Краще встановити натяжні стелі  в дитячій кімнаті, аніж витрачати багато часу та грошей на ремонт старого покриття. Обираючи натяжні стелі в дитячу кімнату, важливо врахувати вік дитини. Оскільки дитяча кімната є місцем для гри, сну, навчання, відпочинку,заняття улюбленим хобі, вона  повинна сприяти  активному розвитку довкілля та пізнавальної активності. Тому для дошкільного та молодшого шкільного віку вдалим рішенням будуть натяжні стелі з фотодруком улюблених героїв мультфільмів і казкових персонажів з дитячих книг.  Для дітей старшого віку цікавими будуть натяжні стелі із зображенням дикої флори і фауни, планет, сузір’їв, картин. Для поліпшення сприйняття шкільних предметів можна зобразити карти, школу, стилізовану карту скарбів. Малюку сподобається на  натяжній стелі в дитячій кімнаті абстрактний малюнок або зображення його улюбленого артиста. Старшокласники нададуть перевагу натяжним стелям в одному кольорі або зображенням у вигляді фресок. Універсальною моделлю натяжних стель в дитячій кімнаті є зоряне небо, що світиться у темряві. Такий ефект досягається за допомогою флуоресцентного покриття або маленьких лампочок,  вмонтованих в натяжну стелю. Натяжні стелі луцьк можуть бути матові або глянцеві. Це залежить в першу чергу від висоти звичайної стелі: якщо  вона досить низька, то перевагу треба надати глянцевій ПВХ-стелі. Це пояснюється тим, що при відображенні в глянцевій поверхні стелі кімната візуально збільшується і знаходитись у ній комфортніше. Матові стелі обирають, коли звичайна стеля досить висока.

Натяжні стелі в дитячій кімнаті для дівчаток може бути рожевого кольору або встелена гіпсовими квітами. Незалежно від віку колір та зображення може в деякій мірі впливати на поведінку, настрій та загальний стан дитини. При виборі кольору та матеріалу  натяжних стель пам’ятайте: гіперактивним дітям, щоб знизити їх психоемоційне навантаження, підходять натяжні стелі блідо-рожевих або фіолетових тонів . Уникайте агресивних і дуже яскравих кольорів (червоного, оранжевого, світло-рожевого) через негативний вплив на психічний і емоційний стан дітей. Краще вибрати нейтральні кольори: бежевий, молочний, світло-зелений відтінок.