Чому не можна клеїти шпалери до натяжних стель

натяжні стелі та шпалери (обои)І ось прийшла пора ремонту. Ви вирішили поклеїти новенькі шпалери, постелити паркет або ламінат і, звичайно, змінити загальний вигляд інтер’єру квартири. У цьому вам однозначно допоможуть натяжні стелі. Але що ж потрібно робити раніше: клеїти шпалери або монтувати натяжні конструкції?

Перше, що необхідно зробити, якщо ви вирішили змінити інтер’єр, — це підготувати стіни. Будь то фарбування або шпалери, стіни в будь-якому випадку треба очистити від колишнього покриття, прогрунтувати, поштукатурити або зашкурити.

замір натяжних стель луцькТільки після виконання цих робіт можна сміливо викликати замірника і планувати установку натяжної стелі.

А ось вже після проведених монтажних робіт, можна братися за стельовий плінтус. Як правило, він виготовляється з полістиролу і несе декоративну функцію.

Тепер вже можна братися і за шпалери.

Якщо у когось виникає питання, чому порядок дій повинен бути монтаж натяжних стельтаким, то відповідь проста: при вирівнюванні стін використовуються шпателі, а ними можна легко пошкодити новенькі натяжні стелі. Тому краще не ризикувати і монтувати натяжні конструкції вже після закінчення необхідних робіт зі стінами.

Друга причина клеїти шпалери після установки стелі полягає в тому, що ви ризикуєте пошкодити вже шпалери. Якщо ж при монтажі стельової конструкції шпалери в приміщенні вже є, то краще за все прикрити їх поліетиленом.

І пам’ятайте, що відразу після наклеювання шпалер монтувати стелі не можна, тому що при нагріванні приміщення полотнища шпалери можуть роздутися і відійти від стін. Не зачіпайте їх принаймні хоча б п’ять днів.

Ці клієнти не слухали наших порад!

не можна клеїти шпалери до натяжних стель

Також існує міф, що клеїти шпалери після монтажу натяжної конструкції буде складно, оскільки доведеться підганяти стики максимально акуратно.

Натяжні стелі луцьк бувають ПВХ (плівкові). Натяжні стелі можна помити 2-3 рази м’якою вологою ганчіркою, без засобів для чищення.

Якщо мити їх більше разів або занадто ретельно, то захисний шар буде стиратися. Але задумайтеся як часто ви миєте свою стелю, раз в 10 років, а то і ні коли. Тому не варто боятися використовувати натяжні стелі, їх можна встановлювати навіть на кухні.

З ПВХ (плівковими) стелями зовсім інша історія. Їх можна мити як завгодно багато разів із спеціальними засобами. Головна вимога до миючих засобів щоб вони не містили лугу. Найкраще підійдуть засоби на основі спирту (для скла). Вони і відмивають і не залишають розводів (особливо актуально для глянцевих стель). Якщо забруднення сильні, можна скористатися професійними засобами.

натяжні стелі - швидке встановлення

Натяжна стеля закріплена тільки по периметру і знаходиться в постійному натягу. Коли ви будете мити стелю, вона буде прогинатися під рукою і повертатися у вихідне положення.

Пам’ятайте стеля боїться лише механічних пошкоджень.

Переваги натяжних стель.

ПВХ натяжні стелі не жовтіють, їх не потрібно фарбувати і ви забудете про тріщини раз і назавжди. На відміну від пофарбованих стель або стель з гіпсокартону. Плівкові стелі бувають матові, сатинові і глянцеві.

Вони пропускають повітря (дихають) і не пропускають воду. Безшовні стелі виглядають як дуже добре пофарбовані стелі.

Натяжні стелі луцьк підходять для установки в квартирі, тому що:

це сучасний спосіб швидко і не дорого провести ремонт стелі; багатоквартирні будинки схильні до усадки (особливо новобудови), а натяжна стеля не трісне; натяжна стеля служить додатковою шумо і теплоізоляцією; при монтажі забирає зовсім небагато від висоти стелі; монтаж стелі відбувається дуже швидко від 2 год.