Натяжні стелі зоряне та голубе небо

Зірки на натяжних стелях, формують дизайн стелі і випромінюють багато точок, які розташовані в спеціальних отворах, які зроблені в плівці. Цей метод, не найважчий у виконанні. Великим плюсом поверхні стелі, вони можуть бути не ідеально рівні. Фото на натяжні стелі зоряне чи голубе небо Ви можете вибрати самостійно, на сайті shutterstok та відправити його менеджерам компанії Гарна Хата. Базою може бути, абсолютно будь-яке зображення, яке подобається. Це може бути картина неба під час заходу сонця, де зірки видно через хмари. Але ми не використовуємо фото малих розмірів, це може повпливати на зображення неба на натяжних стелях, так як зображення може вийти не чітким, розпливчастим, розтягнутим.

Замовляйте натяжні стелі голубе або зоряне небо!

микола вибач

Створюються натяжні стелі зоряне та голубе небо в результаті такого процесу:
1. Точки, що світяться знаходяться на однаковому рівні з натягом стелі. В тих місцях, де це необхідно, утворюються отвори, через які оптичне волокно направляється та прикріплюється до поверхні плівки. Зірки на стелі випромінюють багато точок, які розташовані або в мембрані або у спеціальному отвірі. Залежно від ефекту, якого ви хочете досягти, ви можете змінити кількість зірок, розмір, яскравість, колір та форму освітлення.


Зоряна стеля утворює систему за допомогою оптичного волокна і запрограмованого генератора світла, який буде контролювати підйом і падіння зірок на стелі затиску. Ви можете навіть запрограмувати окремі цикли світла, змінити його колір, плинність і динаміку гасіння цих стель. В такому випадку після заходу сонця, можна побачити приголомшливий вигляд зоряного та голубого неба у своїй домівці, — це виглядає дуже захоплююче. Протягом дня, ви можете бачити тільки натяжну стелю певного кольору, або з фотодруком, наприклад: зорі, небо та хмари, які проглядаються, через крихітні точки та отвори на оптичному волокні. Це найбільш традиційний варіант натяжних стель, який зазвичай можна побачити в будинках: вітальні, дитячій кімнаті, кімнаті відпочинку, домашньому кінотеатрі.

Новий стиль в Вашій оселі — натяжні стелі зоряне та голубе небо та дізнайтеся про нові тенденції в сфері дизайну стель та їх реалізації в інтер’єрі і оберіть рішення, яке підходить саме вам.
2. Зірки на стелі можна оздобити кристалами Сваровські, що є більш дорогим рішенням, але більш стелі зірки на небівражаючим. Це унікальна гра світлових променів, які можуть динамічно спалахувати, обертатися і змінювати колір. Така стеля може бути реалізована з використанням кристалів Сваровськи, які зроблять ваш інтер’єр незабутнім.
3. Падаючі зірки на стелі ідеально підходять для приміщень, де будуть знаходитись люди в темний час доби: нічних клубах, спальнях. Ці зірки розміщені паралельно стелі і світять на 15-20 см нижче мембрани. Оптичне волокно доводять до зазначеного місця, і через отвір в мембрані, випускається назовні, щоб залишити певну висоту. Коли система включена, зірки не світять на одній поверхні, вони розташовані на різній висоті, так що створюється враження, ніби вони летять вниз, в результаті ми отримуємо дощ з падаючих зірок.
4. Існує ще один варіант натяжних стель зоряного та голубого неба без отворів в плівці. В цьому випадку оптичні волокна не прикріплені безпосередньо до самої плівки, а розміщені за нею. Протягом дня, ви будете споглядати на просту натяжну стелю, а ввечері вона буде світитися зірками. Стеля виконана в такій технології світить менш ясно і є більш складною, але протягом дня, маленькі точки на стелі не видно.