Натяжні стелі з фотодруком

Натяжні стелі з фотодруком ПВХ, екологічні і надійні в історії натяжних стельових систем, є одними з найбільш популярних та сучасних. Компанія Гарна Хата може виконати найвибагливіші проекти. Це можуть бути натяжні стелі з голубим небом та з підсвіткою.

Проект дворівневі натяжні стелі з фото сонцем. Проект натяжні стелі з квітами та гіпсокартоном. Єдиним обмеженням є ваша уява, створити незабутній проект для своєї кімнати чи організації. Натяжні стелі з фото можуть задовольнити вимоги новому дизайну та оновити Вашу кімнату, приміщення. Натяжні стелі луцьк,  проект буде служити Вам довгі роки, так як гарантія на стельові системи від Гарна Хата 10 років. Фахівці допоможуть Вам підібрати гармонійні натяжні стелі з фотодруком, які будуть гармонійними з Вашими стінами та підлогою  за найдоступнішими цінами.

Німецький метод цифрового друку з натяжні стелі фото дозволить Вам любуватися фото на стелі довгі роки. Ви можете не переживати, що фото може змінити свій колір чи форму, чи потріскатись. Німецька технологія яка наноситься на натяжні стелі фотодрук дає незмінності та стійкості довгі і довгі роки. Потолки не бояться тиску світла навіть тривалий час, не змінюють відблиску та залишається таким яким був встановлений самого першого дня. Для, цього спеціалісти Гарна Хата використовують друк зображення високої якості.

Цифровий друк на натяжні стелі фото, як писалось вище є більш сучасними і більш часто використовується, ніж стелі з гіпсокартону і не дасть Вам такого естетичного вигляду. Таким чином натяжні стелі фотодрук, не містять розчинників та не виділяють ядовитого запаху.  Натяжні стелі з фотодруком можуть створити чудеса в приміщенні. Ви зможете обрати малюнок квітів, неба (зоряного чи голубого), малюнок птахів, природи, космосу, фото планети земля, будь-якого дизайну на вибір. Також Ви зможете створити на стелі фото бренда компанії, фірми, організації, також зобразити на стелі її продукцію чи послугу, також можна розмістити логотип компанії. В великих приміщеннях де встановлюють натяжні стелі в басейні можна розмістити на полотні плавця який пливе та перемагає в змаганнях. Де встановлюють натяжні стелі в спортзалі на плівці можна розмістити видатного баскетболіста.

Технологія натяжні стелі фотодрук буде виглядати інакше, незабутньо, не стандартно і не забуваємо. Технологія друку на натяжні стелі додає родзинку Вашому приміщенні та додасть шарму. Коли Вам встановлять натяжні стелі з фото Ви з гордістю зможете сказати – оце круто. Ваші друзі будуть вражені Вашими потолками. Звичайно потрібно добре визначитися де Ви б хотіли створити натяжні стелі з фотодруком. Можливо ви б хотіли встановити натяжні стелі в залі, тоді всі ремонтні роботи повинні бути виконанні чи хоча б приблизно Ви уявляєте який колір буде у стін та підлоги. Щоб з орієнтуватись та з орієнтувати Вас які фото можна підібрати до Ваших натяжних стель. Щоб кімната чи приміщення виглядали на всі 100%. Також можна поєднати в квартирі натяжні стелі фото в ванній кімнаті та прихожій. Або в залі та в прихожій. Чи натяжні стелі в вітальні та коридорі та ще й встановити в кухні. Звичайно вибір за Вами. Все залежить від Вас та Вашої уяви. Створіть незабутній вигляд ваших кімнат з допомогою фахівців та експертів компанії Гарна Хата.

* ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ *

Даша

ДашаЯ замовила собі натяжну стелю з елементом фотодруку в компанії "Гарна Хата". Моя кухня заграла зовсім іншими фарбами, по-новому, дуже модно і сучасно. Тепер у мене є бажання оновити стелі у всій квартирі. Дуже красиво, рівно, чисто. Велике спасибі майстрам Гарної Хати за якісну роботу!

Юля

ЮляВстановили в кімнату стелі з фотодруком, виглядає красиво, рівно. Фотодрук відразу впадає в очі, гості звертають увагу. Малюнки на стелі не набридли, можливо, в залі потрібно було б і побільше замовити. Дякую Гарній Хаті.  Рекомендую!

Людмила і Вадим

Людмила, ВадимЗамовили французькі натяжні стелі. І в зал і на кухню зробили фотодрук - малюнки. Можливо було замовити практично будь-який малюнок - починаючи від дійсно фото і закінчуючи щось абстрактним. У компанії Гарна Хата працюють чудові хлопці, зробили все вчасно, без найменших поправок. Ми дуже раді, що ми так успішно співпрацювали. Спасибі вам!