Натяжні стелі в офісі

Сучасні офісні приміщення повинні мати гарний вигляд, бути добре освітленими і об лаштованими, щоб працювати в них було зручно і приємно. Це вимагає комплексного підходу до їх дизайну. Враховуючи той факт, що все більше людей працюють в офісі (приблизно 60% від загальної  чисельності  робочої сили), це істотно впливає на формування сучасних поглядів працівників  щодо дизайну в офісі. Одним з найбільш важливих факторів, які суттєво впливають на умови всередині офісних приміщень, є їх акустика. Сильний шум є звичайним явищем, з яким стикаються користувачі офісних площ. Завдання проектувальників і підрядників запропонувати такі рішення, які допоможуть мінімізувати цю проблему і створити по справжньому ергономічне середовище. Широкої популярності набуває використання натяжних стель в офісі.

Натяжні стелі рекомендують встановлювати в таких місцях, як великі гіпермаркети та офісні приміщення. Це зав’язано тому, що там використовується велика кількість складних систем вентиляції, освітлення, витяжки, а також елементів, вмонтованих між основною та натяжною стелею. Тому зрозуміло, якщо знадобиться ремонт, всі натяжні стелі необхідно буде демонтувати, що буде не дорого коштувати. В той же час такі стелі, як з гіпсокартону чи підвісні стелі не справляться з такою задачею.

Інтер’єр і акустика

Сьогодні офіси в основному відкритого планування, є лише невелика кількість індивідуальних офісів, конференц залів, соціальних кімнат, кожен з яких має різні вимоги, пов’язані з акустикою. Заслуговують на особливу увагу натяжні стелі в офісі, які допомагають створювати оптимальну конструкцію акустичної середовища.

Сучасні натяжні стелі в офісі дають надзвичайно широкі можливості для створення простору не тільки візуально, але й функціонально. Вони ідеально підходять для формування здорового навколишнього середовища в офісному інтер’єрі приміщень, які мають великий простір (наприклад, з метою мінімізації зайвого шуму та поліпшення концентрації), конференц-зали (щоб покращити розуміння мови) і індивідуальні офіси (з метою досягнення високого рівня конфіденційності).

У великих офісах, в яких знаходиться багато людей, найбільшою проблемою є шум, який генерується серед людей, оргтехніки, що призводить до відсутністі концентрації. Щоб зменшити поширення шуму, забезпечити належний рівень концентрації  та знизити рівень шуму в приміщенні, можна використовувати натяжні стелі луцьк із збільшеним  звукопоглинанням.

В конференційних залах має велике значення  комфорт прослуховування, розуміння мови та конфіденційність. Натяжні стелі в офісах з хорошою звукоізоляцією (35 — 40 дБ) знижують рівень шуму сусідніх приміщень, а також запобігають  проникненню звуків поза залою.

В окремих офісах необхідно зменшити шум зовні і знизити звуки в сусідніх кімнатах. Для цього найкращим чином використовувати натяжні стелі в офісах, які мають високий рівень звукоізоляції (більше 40 дБ).

Мінімізація шуму, досягнення оптимальних рівнів концентрації є важливими питаннями не тільки для роботи в офісах, але й в навчальних закладах. Не менш важливо підтримувати відповідні акустичні параметри в коридорах, офісних кімнатах або ділових кафе.

Тільки комплексний підхід до акустики офісів може допомогти створити сучасний офісний простір, робота в якому буде приємною, комфортною та ефективною. Натяжні стелі луцьк  є сучасним та естетичним рішенням, комфортним і зручним в усіх відношеннях.