Натяжні стелі в лікарні

Останнім часом натяжні стелі в лікарні набувають широкої популярності. Вони не лише широко доступні, але і економічно вигідні.

При встановленні натяжних стель в лікарні обов’язково необхідно дотримуватися хорошої акустики та гігієни. Важливу роль все частіше відіграє саме акустика, тому в приміщеннях після ремонту, а також нових встановлюють натяжні стелі в Луцьку.  Натяжні стелі в лікарні не тільки зменшують сторонні звуки, вони ще й відповідають всім гігієнічним нормам.

При характеристиці натяжних стель в лікарні необхідно врахувати найвищий клас бактеріологічного матеріалу, що не дає розвиватися різним шкідливим мікроорганізмам. Натяжні стелі в лікарні своєю акустикою гарно впливають на самопочуття пацієнтів. В першу чергу людям, які перебувають на лікуванні в лікарні, необхідна тиша. А також одужанню сприяють приглушені звуки. Заспокійливим засобом для пацієнтів є низький шум розмов. Натяжні стелі в лікарні повинні не тільки створювати хорошу акустику приміщення, але і відповідати усім гігієнічним нормам.

Найчастіше натяжні стелі в лікарні застосовують в лікарняних палатах, щоб запобігти поширенню серйозних інфекцій та розвитку небезпечних бактерій. Найсерйознішим з них є золотистий стафілокок, стійкий до антибіотиків.

Використання неякісних будівельних матеріалів та недотримання санітарних норм може призвести до того, що приміщення не буде прийняте в експлуатацію.

Будівництво та реконструкція медичних приміщень має доручатися висококваліфікованим спеціалістам у цій сфері, які повинні дотримуватися санітарних норм у палатах, операційних, лабораторіях, реанімаціях. Ці приміщення мають відповідати високим стандартам. Сьогодні є багато способів вимірювання якості повітря, що регулюються стандартами ISO. Натяжні стелі в лікарні повинні відповідати високому класу чистоти.

Коли постає питання в очищенні повітря в залах для операцій, стандартів не існує, діють лише рекомендації. Тому багато виробників натяжних стель в лікарні з метою боротьби з забрудненим повітрям дотримуються найвищих міжнародних стандартів.

Наступним параметром є чистота бактеріологічного середовища, яке визначається проходженням спеціального тесту. Результат визначається кількістю мікроорганізмів, які утворились на поверхні.

Важливим матеріалом, з якого виготовляються натяжні стелі в лікарні є натяжна стельова плитка, яка перешкоджає розвитку шкідливих мікроорганізмів. Використовуючи таку поверхню, легко підтримувати високу гігієну. Не менш важливим є забезпечення самих пластин. Різні компанії мають різні в цьому відношенні рішення. Одні блокують стельові панелі, покриті спеціальною миючою плівкою, яка щільно оточує весь модуль. Інші захищають їх від бруду і осідаючого пилу. З цим інноваційним рішенням дотримуватись гігієни в кімнаті набагато легше, ніж, наприклад, використовуючи стелі з спеціальними фарбами.

Важливим критерієм вибору натяжних стель в лікарні, крім дотримання акустичних параметрів та гігієни, є їх повсякденна експлуатація та технічне обслуговування. Натяжні стелі в лікарні повинні бути модульними, щоб легко очистити поверхню сильними миючими та дезінфікуючими засобами, а також провести хімчистку та вологе прибирання.

Натяжні стелі в лікарні — це інноваційна технологія, яка створює унікальну атмосферу.