Натяжні стелі в квартирі

Наша продукція виготовляється на замовлення, а також дають практично необмежені можливості для створення цікавого дизайну. Крім того, натяжні стелі в квартирі мають широкі діапазони кольорів, саме це допомагає створити унікальний дизайн у вашій квартирі. Іншим фактором структури натяжних стель в квартирі є плівка. Вона буває різних форм та фактур: матові, глянцеві та з фотодруком, також можуть бути дворівневі натяжні стелі, а геометричної форми вони можуть бути досить різної і різного роду складності, хоч то ромб, овал, трикутник чи шестикутник.

Рішення про встановлення натяжних стель у квартирі є естетичним та комфортним. Вони не вимагають постійного оновлення. Стійкість кольору гарантована, тому що наші продукти виготовляються тільки з якісних матеріалів. Натяжні стелі у квартирі легко прибирати, пил на них та плями від жиру просто помити засобом для миття посуду. Ще однією їх перевагою є стійкість до дії вологи, захист від затоплення, грибків, цвілі. На натяжних стелях в квартирі не утворюється конденсат водяної пари.

Натяжні стелі в квартирі, які ви можете придбати у нас, відповідають найвищим стандартам безпеки.

Встановлення натяжних стель в квартирі відбувається дуже швидко і легко та не потребує виносити з квартири меблі, рослини або інші об’єкти. З такими стелями, легко можна встановити освітлення або вентиляцію і зробити це без застосування допоміжних підсилень.

Переваги встановлення натяжних стель в квартирі:

  1. Вони можуть, як зменшити занадто високу стелю, так і збільшити її в невеликому приміщенні за рахунок використання дзеркальної структури.
  2. Приховати непривабливі об’єкти, що знаходяться під стелею.
  3. Вони можуть приховати всі недоліки стелі.
  4. Вони є стійкими до деформації.
  5. Вони абсолютно гладкі та створюють ефект скляної панелі (в обраному кольорі).
  6. Вони є вологостійкими та допомагають захистити приміщення від затоплення.
  7. Стійкі до цвілі, водоростей, грибів і бактерій;

Натяжні стелі в квартирі ви можете очистити самостійно. Покриття з якого вони виготовляються дуже легке, вага менша за 200 г / м 2, так що це не обтяжує стелю.

Монтаж натяжних стель у квартирі здійснюється дуже швидко за кілька годин, що не потребує виносити меблі і не залишає в процесі бруд та пил. Вони можуть бути унікальної форми: плоскі, овальні, круглі, зігнуті, зламані, просторові або багаторівневі. Це дає вам багато варіантів при проектуванні інтер’єру. Втілення уяви дизайнера не обмежене. Встановлення натяжних стель ідеально підходить для встановлення в квартирах, де обов’язково потрібна чистота.

Наша компанія гарантує високу якість матеріалів і послуг. Ми надаємо гарантію щодо стійкості форми і кольору, якщо ви купили та встановили натяжні стелі у компанії Гарна Хата. Крім того, ми надаємо гарантію на установку. В рамках гарантії, дефекти будуть усунені безкоштовно, але за умови використання продукту відповідно до інструкцій, викладених при покупці, що є частиною гарантії.

микола вибач

Кожне замовлення оцінюється індивідуально.

При покупці та встановленні натяжних стель в квартирі, неможливо створити фіксовану ціну, так як точна ціна залежить від багатьох факторів. Вона залежить від розміру отворів, які потрібно зробити у стелі (наприклад, для освітлення) та від суми, на яку, ви хочете їх встановити, від методу установки (легкий чи важкий доступ), від виду натяжної стелі, а також інших факторів.

Ми пропонуємо, встановлення натяжних стель у квартирі та втілення найсміливіших фантазій з ремонту вашої стелі.