Комбіновані натяжні стелі (двох або більше кольорів)

Ще одним прекрасним елементом дизайну інтер’єру та головною родзинкою ремонту стали натяжні стелі в два кольори.

В даний час із застосуванням натяжних стель все більше почали застосовувати комбіновані натяжні стелі, які стали дуже популярні, особливо там, де велика площа стелі. Найбільшого поширення на сьогоднішній день комбіновані натяжні стелі отримали в спальній кімнаті, у вітальні, а також в широкому коридорі, тобто там, де є простір в приміщенні. Така стеля допоможе перетворити приміщення в особливе, казкове з індивідуальним інтер’єром, який ніколи не залишиться без уваги оточуючих.

Комбіновані натяжні стелі, являючи собою поєднання декількох кольорів, вони повинні монтуватися тільки фахівцями високого рівня. В сьогоденні є кілька поєднань стельових систем, натяжні стелі з дзеркальним відображенням глянець та стелею з освітлювальними панелями.
Як бачимо, комбіновані натяжні стелі є складною стельової системою, тому  наша компанія пропонує своїх висококваліфікованих фахівців з установки, в цьому випадку, стеля буде встановлена ​​правильно і прослужить дуже довго.

Менеджери компанії Гарна Хата  допоможуть підібрати колір комбінованої системи, адже вона може мати різний відтінок, який буде гармонійно поєднуватись. Наша компанія пропонує цікаві варіанти комбінованих натяжних стель:

По-перше, можуть поєднуватись гіпсокартонні конструкції і натяжні стелі. Натяжні стелі монтуються вздовж периметра стін, а освітлювальні прилади монтуються в різному порядку, різної потужності. На гіпсокартонний короб додається профіль натяжної стелі.

По-друге, для стелі з круглим ефектом зоряного неба ставиться короб з овалом правильної форми або колом. Найчастіше це застосовується там, де високі стелі. Полотно ПВХ з регульованим підсвічуванням кріпиться до основної стелі, а не до натяжної. А для цього необхідно відступити на 10-15 см від основної стелі.

Третім варіантом є натяжні стелі по колу, коли по центру кола розташовують освітлювальні прилади. По периметру стін встановлюється прямокутний короб, виходить красива конструкція всередині якої натяжна стеля, різної фігури. Хорошим варіантом комбінованої натяжної стелі є конструкція з різними криволінійними сторонами, вигинами, не класичними овалами або синусоїдами. Це одна з дуже складних і дуже відповідальних конструкцій і виконати її можуть тільки фахівці високого класу, якими володіє компанія Гарна Хата. Адже класичні методи вимірів стельового покриття тут не підходять, а щоб зробити точне креслення стелі необхідно знати спеціальні методи вимірів.

Стеля у будинку необов’язково означає одноманітну білу поверхню, до якої ми звикли. Власники будинків і архітектори часто думають про візерунки, а найголовніше про різні кольори на стелі. Ми допоможемо зробити встановлення натяжних стель в луцьку економічно вигідним та вибрати чудовий дизайн. Барвисті рішення від нашої компанії,надають інтер’єру характер.

Для компанії, яка займається установкою натяжних стель, монтаж даного варіанту комбінованих натяжних стель є високим рівнем. Наступний варіант комбінування застосовується в великих за площами приміщеннях. Так як полотно плівки ПВХ натягується швидко, а також в приміщенні, де стеля має великі розміри натяжні стелі обирають двох або більше кольорів. Існує кілька варіантів розподілу: це поєднання темних кольорів з світлими або того ж самого кольору але з темним там світлим відтінком, а також з кольоровою підсвіткою.

Ще одним з видів комбінованої натяжної стелі є монохромні поєднання. У приміщеннях де обстановка розташовує до спокійного проведення часу, використовують комбіновані натяжні стелі монохромного поєднання. В цьому випадку стеля привертає багато уваги, має спокійний вигляд, а за рахунок незвичайної форми та прихованого підсвічування досягається оригінальний ефект. Такі комбіновані натяжні стелі виглядають ідеально, дуже стильно і витримано.
Фахівці нашої компанії готові допомогти Вам з установкою комбінованих натяжних стель.