Натяжні стелі в дитячих закладах

Все найкраще, корисне, якісне і красиве ми даємо своїм дітям. Тому важлива безпечна обробка, щоб кімната була екологічною в дитячих кімнатах. Ось чому однією з послуг нашої компанії є установка екологічних натяжних стель в дитячих закладах.

Всі плівкові матеріали, які ми використовуємо для створення стельових конструкцій, сертифіковані для застосування в медичних, житлових і дитячих установах.

Натяжні стелі в Луцьку, дитячий садок №1

Натяжні стелі в Луцьку, їдальня, дитячий садок №6

Натяжні стелі в Луцьку, дитячий садок №7

Натяжні стелі в Луцьку, дитячий садок №16

Натяжні стелі в Луцьку, дитячий садок №19

Натяжні стелі в Луцьку, дитячий садок №25

Натяжні стелі в Луцьку, дитячий садок №26

Задати питання, зробити замовлення:

замовлення_натяжних-стель,-натяжні-стелі-телефони

 Користь натяжних стель в дитячих закладах, в тому, що вони сприяють захисту здоров’я малюків.

Алергія. Екологічні полотна, які пропонує наша компанія, абсолютно безпечні. У них немає токсичних речовин, вони антистатичні і не збирають на себе пил. Тому натяжні стелі — прекрасне рішення для кімнат, як для здорових дітей, так і для схильних до алергії та які страждають від астми.

Запахи. Завдяки тому, що натяжні матеріали не вбирають і не виділяють запахи під час експлуатаційного періоду, ви можете бути впевнені, що всі результати дитячих експериментів з лаками, фарбами, духами та іншими пахучими речовинами зникнуть після збирання і провітрювання.

Гігієна. Якщо в дитячому закладі під стелею сирий зацвілий кут, є прояв грибка — обов’язково потрібна установка натяжної стелі. З ними ви можете бути спокійні за здоров’я вашого малюка, а чорні плями цвілі, запах вогкості та хвороботворні грибки за допомогою натяжної стелі не дадуть потрапляти в приміщення, тільки якщо це вже не досить складний випадок.

Корисні для психіки дитини життєрадісні забарвлення. Фахівці радять оформляти дитячий заклад в позитивних, радісних тонах. В наших каталогах ви знайдете сотні відтінків плівок і разом з дітьми можна вибрати колір, який сподобався саме їм, а також обрати малюнок неба, квітів, природи, супер героїв і т.п.

Заспокоюють. Якщо малюк гіперактивний, завжди в русі, не може заспокоїтися і на чому-небудь зосередитися. Його кімнату необхідно оформити в матових заспокійливих, таких що розслаблюють тонах — відтінках білого і пастельних ніжно-блакитних, блідо-рожевих, пісочних, персикових і світло-жовтих тонах.

Бадьорять. Занадто спокійну дитину потрібно трошки простимулювати. Для цього підійдуть глянцеві (лакові) плівки соковитих світлих кольорів: жовтого, оранжевого, зеленого.

Стимулюють уяву. Ви можете перетворити дитячий заклад в куточок природи: шматочок лісу, саду, моря. Наприклад, натяжна стеля блакитного кольору стане небокраєм, стіни — деревами і кущами, а підлога з килимом — галявинкою в зелених травах і квітах.

Навчають. Хочете, щоб діти стали успішними в навчанні, тоді необхідно використовувати фотодрук. Прикрасити стелю їх кімнати буквами іноземних алфавітів, табличка множення над головою допоможе впоратися з математикою. Однак найбільш корисні в якості малюнка для фотодруку, на думку психологів, картинки, візерунки, абстракції — вони пробуджують творчі здібності в дитині.

Фото натяжних стель в дитячих закладах для дівчаток та хлопчиків повинні зміцнювати сон. Для спалень дітей, які бояться засипати в темряві, ми рекомендуємо вибрати один з трьох типів стель — з підсвічуванням, «повітряне» та «зоряне небо». Дистанційне керування допоможуть регулювати яскравість освітлення стелі, знизивши його до мінімуму, щоб дитині не страшно було залишатися на самоті під час сну.

Зонують простір. Дворівневі натяжні стелі в дитячому закладі, якщо вони просторі, дозволять без перегородок розділити кімнату на частини для старших та молодших дітей або хлопчиків та дівчаток. Це може бути і просто двоколірні стелі, наприклад рожево-блакитний, якщо кімната невелика.

Продовжіть використання індивідуального кольору для кожної дитини в інших елементах обробки, і всім дітям буде в кімнаті комфортно. На нашому сайті ви можете подивитися фото дитячих натяжних стель для дівчаток і хлопчиків. Це допоможе вам визначитися з дизайном кімнати в дитячому закладі.

У нас ви можете замовити натяжні стелі в дитячих закладах за доступними цінами. Ми зробимо монтаж швидко, якісно та надійно.

замовлення_натяжних-стель,-натяжні-стелі-телефони