Натяжні стелі на кухні

Натяжні стелі в кухню стануть сучасною формою у вашому дизайні та прекрасним оздобленням у вашому життєвому просторі. При плануванні ремонту на кухні, спочатку необхідно оздобити стіни, але пам’ятайте, що перед поклейкою шпалер потрібно змонтувати стелі натяжні. Поради по натяжним стелям.

Стелі натяжні французькі в кухню стійкі до запаху, вони не вбирають в себе різні аромати їжі яку Ви готуєте. Такі стелі — дуже популярний вид покриття, не потрібно вирівнювати поверхню.
Перевагами натяжних стель в кухню є: простий монтаж, демонтаж конструкції; довговічність; простота в експлуатації.


В кухню краще підібрати комбіновані натяжні стелі та обов’язково розділити простір на різні зони. Над робочою областю необхідно встановити каркас, а потім переходити до натяжки плівки ПВХ, яка може бути глянцевою, матовою, з малюнком. Такий вид стелі над робочою поверхнею, надійно захищає стелю від потрапляння вологи і вона може бути легко очищена. Стеля над їдальнею, може бути будь-якого виду, тому що область над столом найменш схильна до впливу жиру та кіптяви. Якщо, ви вирішили встановити натяжні стелі в кухні, то вам необхідно вмонтувати витяжку над плитою. Проте в основному, ви можете придумати різні рішення для оздоблення вашої стелі.

Всі складові елементи натяжних стель в кухню, не мають заводських дефектів. На натяжні стелі надається гарантія, а також гарантія на роботу. Стеля, яку ви обрали, буде доставлена та встановиться, враховуючи вимоги, поради, а також наші вказівки спеціалістів.

Натяжні стелі в кухню можна протерти вже після установки. Вони не вимагають додаткового обслуговування. Якщо вам необхідно оновити матеріал, стара плівка демонтується спеціалістами компанії Гарна Хата і монтується нова, яку Ви обрали. Стеля в кухні може бути виконана як в темних та світлих тонах так і теплих сонячних.

Основні переваги натяжних стель в кухні:

Стельове полотно, натягнуте по всьому периметру, візуально розширює простір приміщення, відображаючи світловий потік.

Крім дефектів, які може замаскувати натяжна стеля, вона дозволяє приховати електропроводку та інші комунікації.

ПВХ-матеріал, з якого виготовляється стеля, має високі показники водостійкості, що дозволяє монтувати конструкції в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Натяжні стелі не будуть утворювати цвілі або грибка, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації (10-15 років).

Конструкція дозволяє монтувати додаткові елементи, такі як освітлювальні прилади.

Монтаж натяжних стель в Луцьку не займає багато часу і здійснюється всього за кілька годин.

Особливо ефектно вони виглядають в поєднанні з оригінальними світильниками з люстрами. На такий вид стельового полотна за допомогою нових технологій можна нанести практично будь-яке зображення, малюнок і навіть фотографію, щоб створити унікальний інтер’єр: картинка надовго збереже свою яскравість та чіткість ліній, а використовувані фарби абсолютно безпечні для здоров’я людини і навколишнього середовища. Досить часто, натяжні стелі в Луцьку монтують на кухнях.

Завдяки звукоізоляційним властивостям знижується загальний шумовий поріг від працюючих побутових приладів і включеної води. Плюс до всього на кухні натяжні потолки в Луцьку утримують підвищення рівня вологості і на якість плівки не вплинуть.