Натяжні стелі ковель

Монтування натяжних стель Ковель, можна швидко і легко приховати будь-які дефекти і недоліки. Тріщини, плями і тріщини між дошками, що можуть зупинити будівництво та спотворити встановлення стелі (освітлення, вентиляція, кабелі)- ці негативні моменти ремонту, стануть повністю невидимими!

Натяжні стелі Ковель виконують безліч функцій одночасно: від зниження занадто високих стель, покрити всі системи, встановлені під стелею, щоб досягти унікального декоративного ефекту.

Технологія натяжних стель Ковель виконує основні функції стелі, і має необмежені можливості, щоб формувати продукт. На додаток до легкої установки і легкий дизайн, переваги можуть включати в себе величезну міцність і гнучкість у формуванні. Натяжні стелі Ковель мають необмежені можливості у внутрішньому просторі.

Чим більше площа — тим більше можливостей. А як щодо маленьких кімнат? Завдяки гладкій поверхні і стійкого до деформації матеріалу зі скляним покриттям, можуть створити прекрасну ілюзію, щоб візуально розширити простір.

Переваги натяжних стель Ковель:

— їх покриття важить менше 200 г / м2, не сприяє надмірного навантаження стелі

— всі системи освітлення та вентиляції встановлюються незалежно один від одного

— повністю стійка до впливу вологи і осадження з парової фази води, тим самим захищаючи внутрішній простір від повеней

— покриття стелі антистатичні та антисейсмічні

— органічні — 100% придатні для вторинної переробки

— не потрібне часте технічне обслуговування (тільки один раз кожні 5-7 років), і ви можете зробити це самостійно

— Захищає конструкцію даху від накопичення надмірної вологи

Натяжні стелі Ковель виготовляються відповідно до найвищих стандартів безпеки.

Натяжні стелі Ковель виконують безліч функцій одночасно: від зниження занадто високої стелі до покриття всіх систем, встановлених під стелею, щоб досягти унікального декоративного ефекту.

Натяжні стелі Ковель повністю стійкі до впливу вологи і захищають внутрішню частину приміщення від повеней, а також конструкцію даху від накопичення вологи. Завдяки дзеркальній структурі, що формується на стелі, створюється ефект, що злегка надає оптичності інтер’єру.

Надзвичайно важливим є також спосіб догляду за такими стелями, де кожні кілька років поверхню стелі очищують з використанням води з рідиною для миття посуду, а також м’якою тканиною з мікроволокна.

Натяжні стелі Ковель стійкі до впливу хлору і сонячних променів (не вигоряють).

Наша компанія використовує різні типи покриттів: матові, глянець, фотодрук, небо, перфорація, двох і більше кольорів, з швом і без, дворівневі і багаторівневі, а також з гіпсокартоном.

Ми надаємо комплексні послуги в області встановлення натяжних стель Ковель. Наша компанія відрізняється інноваціями, естетикою і високою якістю наших послуг. Ми працюємо з кращими постачальниками матеріалів для виконання послуг натяжних стель, так що наш кінцевий результат на найвищому рівні. Ми пропонуємо кожному клієнту детальну інформацію і професійні консультації. Багато років досвіду наших кваліфікованих співробітників дозволяє своєчасно та професійно виконувати навіть самі передові завдання. Ми запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією, ми рекомендуємо вам скористатися розширеною галереєю, ви можете знайти там багато натхнення для приватного і громадського дизайну. Ми обслуговуємо великі  компанії, а також індивідуальних клієнтів.

Ми запрошуємо Вас до співпраці з нами!

замовлення_натяжних-стель,-натяжні-стелі-телефони