Натяжні стелі 3D в Луцьку та області

Технологічний процес і виробництво натяжних стель 3D контролюється фахівцями, які  багато років успішно працюють в сфері  їх монтажу. Устаткування для їх виготовлення  відповідає сучасним вимогам та стандартам. Високотехнологічні машини, столи для різання форм, вкриті антистатичною поверхнею, спеціальна система для підтримки мікроклімату у виробничих приміщеннях — це фактори, що впливають на якість натяжних стель. Завдяки цьому фактору монтаж натяжних стель 3D здійснюється швидко, що дозволяє виконувати замовлення стель і доставляти їх клієнтам без будь-яких втрат і збитків. Широкоформатні принтери дозволяють накладати будь-які зображення на полотно, щоб створити натяжні стелі 3D. Чорнила, використані у виробництві стель, нешкідливі для здоров’я, монтаж обладнання, гарпуни і профілі, розроблені нашими інженерами повністю сумісні з усіма видами натяжних систем, що втановлюються в усьому світі. Вони виготовлені з високоякісного ПВХ, ми не використовуємо перероблені матеріали.

Сьогодні натяжні стелі 3D є новою тенденцією моди інтер’єру. Мало кого дивують спецефекти з фільму, проте таке рішення всередині приміщення виглядає несподівано, саме тому натяжні стелі 3D користуються попитом. Вони роблять маленький простір більшим, розширюють межі, створюють враження тривимірного  ефекту на стелі.

Натяжні стелі 3D створюють об’ємний звуковий ефект, що  створюється з використанням  тривимірного зображення, а також складних багатошарових конструкцій. Наприклад: хвилі, м’яч що протікає. Обидва методи використовуються разом. Натяжні стелі 3D можуть складатися з однієї або декількох секцій різних кольорів або безперервного  шва з тканини, що залежить від розміру приміщення і концепції дизайну.

Проектування натяжних стель 3D створюється в 3D-програмах, з використанням спеціалізованого програмування. Спочатку потрібно придумати картину майбутнього інтер’єру. Така програма дозволить виконати чіткі математичні прорахунки, щоб вибрати вірну схему, для створення зразку необхідного зображення.  Для досягнення тривимірного зображення натяжних стель 3D застосовується спеціальний принтер із панорамним дозволом,що  може використовуватися  на плоскій та дворівневій натяжних стелях 3D. Щоб чітко відтворити зображення потрібно виконати ці дії в електронній формі та обробити використавши комп’ютерні технології.

Тематичні зображення залежать від цільового призначення об’єкту та побажання клієнта. Найбільш популярні мотиви небо, космосу, пейзажів, збільшеніих зображеннь квітів, метелики. Малюнок може займати всю поверхню стелі, чи її частину, а також допомагає поділити стелю на  на функціональні зони. Вони встановлюються таким же чином, що й прості натяжні стелі в Луцьку. Однак, крім  звичайного монтажу профілю за допомогою спеціальних приладів потрібно  створити тривимірний малюнок.

Для того, щоб надати кімнаті модного вигляду та можливості розширення простору стелі потрібно встановити натяжні стелі в Луцьку. Вони можуть бути виконані у вигляді арок, куполів, конусів або інших вигнутих форм, які в поєднанні створюють незвичайну  структуру.

Натяжні стелі 3D стануть  ключовим елементом будь- якого інтер’єру, щоб зробити його унікальним і не повторпним. Вони допоможуть створити справжні шедеври та здивувати  всіх ваших друзів.