Як не потрапити на фірми шахраїв натяжних стель

Французькі натяжні стелі Гарна ХатаНікому не секрет, що купувати натяжні стелі через інтернет дуже зручно і багато хто користується даним видом послуг. Пару раз натиснув на клавішу клавіатури і все, товар замовлений і до вас виїжджає спеціаліст по встановленню натяжних стель.

Однак, як було з’ясовано на деяких порталах і вході  спілкування з потенційними покупцями, не всі фірми, магазини натяжних стель добропорядні і не завжди виконують свої договірні зобов’язання.

Також не завжди на належному рівні працюють спеціалісти із недобросовісні фірми натяжних стельвстановлення натяжних стель, які часом своїм клієнтам завдають багато клопоту. Спеціаліст  просто повинен вчасно прибути за вказаною адресою, якісно виконати заміри, а в подальшому і монтаж.

Деякі клієнти часом скаржаться на спеціалістів, які можуть так зіпсувати настрій, що повністю пропадає бажання користуватися послугами сайтів, інтернет – магазинів з продажу натяжних стель. Деякі сайти, інтернет — магазини псують свою репутацію. Деякі фірми, а як правило, це невеликі магазинчики, не в змозі утримувати кваліфікованих спеціалістів, тому користуються послугами не дуже компетентних працівників у цій сфері.

шахраїНаступний момент, який позначається на роботі сайтів, інтернет – магазинів з продажу натяжних стель,- це проблеми з виконанням не якісного  монтажу натяжних стель.

Відповідно до закону при виявленні дефекту в придбаному товарі покупець має право пред’явити претензію, будь то виробник або торгове підприємство. Для цього потрібно просто направити претензію на адресу сайту, інтернет — магазину. У претензії зазначаються виявлені дефекти і вимога про повернення грошей або заміни товару чи послуги.

Перед оформленням товару обов’язково повинен обумовлюватися термін доставки та монтажу, а на торговому сайті повинні бути присутні контактні дані. Гарна Хата всім своїм клієнтам, які роблять замовлення через сайт, інтернет-магазин додатково передзвонює та консультує, а також узгоджує всі питання.

Дані клієнти не читали наших порад і попалися на фірми шахраїв натяжних стель

Після чого ці клієнти не одноразово зверталися в компанію Гарна Хата з проханням переробити неякісне встановлення недобросовісних фірм натяжних стель у Луцьку та Волинській області

Тому, щоб захистити себе і зберегти свої кошти ми рекомендуємо переглянути для себе фотографії натяжних стель, більше менш визначитись з кольором стель, натиснувши на сторінку КОЛЬОРОВА ГАМА   і зробити замовлення натяжних стель за телефонами:

замовлення_натяжних-стель,-натяжні-стелі-телефони

Щоб не потрапити в халепу, перед замовленням товару через сайт, інтернет – магазин, потрібно перевірити можливості останнього:

  1. В компанії чи фірми повинна бути назва, логотип але не просто Натяжні стелі чи Французькі натяжні стелі. Остерігайтеся Фірм-одноденка або ще які можуть міняти назву.
  2. Фірма повинна мати свій власний сайт, інтернет-магазин з власними роботами та монтажними бригадами, а не фото скачаних з інтернету.
  3. На сайті повинна бути присутня адреса продавця із зазначенням вулиці і адреси офісу.
  4. На сайті повинні бути присутні сертифікати якості та відповідності, які перевірені Державними органами.
  5. Опис споживчих властивостей натяжних стель.

А якщо вже так вийшло раптом, що вас обдурили, то необхідно: звернутися зі скаргою до об’єднання про захист прав споживачів, подати заяву до суду.

Вагомою є перевага замовлення натяжних стель в Гарна Хата,  оскільки всі монтажні роботи ми виконуємо згідно встановленого терміну, товар якісний, відповідає екологічним нормам, має всі сертифікати і на нього дається гарантійне обслуговування.