Дворівневі натяжні стелі

Дворівневі натяжні стелі  є хорошим рішенням в будівлях, де є велика площа. Хорошим буде рішенням дворівневої стелі в спальні якої буде розміщення другого рівня по периметру кімнати. Колір полотна дворівневої натяжної стелі може бути різним. У будь-якому випадку перевагу варто віддати спокійним теплим відтінкам. Форма стелі може бути різною. Другий рівень над робочою зоною може бути виконаний у вигляді прямокутника або хвилі і повторювати за своєю формою будь-яке зображення.

Технологія використання натяжної стелі є рішенням  для усунення трудомісткості виконання традиційної штукатурки і дає великі можливості  сформувати корпус і дизайн інтер’єру на будь-який смак, а також така технологія гарантує безпеку, легким регулюванням відстані від стелі до стелі.

Дворівневі натяжні стелі характеризується швидким монтажем, можливістю встановлення системи освітлення та вентиляційних решіток, легким регулюванням відстані від натяжної стелі, можливістю укладання ізоляційного матеріалу( теплоізоляція, акустика), можливістю використання простору між натяжною стелею і стелею, щоб провести кондиціонування повітря для повітроводів та інших складних споруд, високою пожежобезпечністю.

Технологія дворівневої натяжної стеліі  є великою зручністю для обробки підрядниками та інсталяторами. Вона дозволяє прикрасити сучасні офісні будівлі та зробити реконструкції приміщень з високими стелями в старих будівлях. Дворівневі натяжні потолки луцьк стають незамінним відділенням технічного простору, створеного між перекриттям і натяжною стелею, щоб занизити його та надати більш вишуканого вигляду.

Будівництво дворівневої натяжної стелі зі світлодіодним підсвічуванням починається із замірів приміщення. Потім потрібно накреслити відповідну конструкцію на папері.Розраховуючи висоту, необхідно врахувати розміщення вмонтованого підсвічування. З паперу креслення необхідно перенести на стелю, а тоді виконати монтаж.

Далі складається конструкція з гіпсокартонових стельових плит, що допомагають створити рівну поверхню. Якість виконання дворівневої натяжної стелі залежить від правильної побудови конструкції.

У дворівневої натяжної стелі є порожнина для підсвічування світлодіодною стрічкою. Другий шар стелі опускають, для створення місця під галогенові лампи.

Дворівневі натяжні стелі з підсвідкою та застосуванням ПВХ плівки можна спробувати зробити методом, який дозволить виконати  половину всієї  роботи власними  руками. Завдяки цьому можна на хвильку відчути себе дизайнером, а також суттєво заощадити на ремонті.

Монтаж дворівневої натяжної стелі виконується поетапно. Спочатку на нижній ярус стелі монтується каркас. Згодом він буде необхідний для монтажу гіпсокартону на стелю, а також, щоб натягнути ПВХ плівку. Далі обирається майбутнє освітлення. Найчастіше застосовуються світлодіодні стрічки, що підсвічують натяжну частину стелі знизу. В самому кінці монтуються світильники. Гіпсокартоном   обшивається весь каркас. Наприкінці роботи необхідно обробити гіпсокартонний короб. Поверхня ґрунтується та фарбується, ретельно клеяться шви, шпаклюються повністю всі заглиблення та нерівності.

Після цього натягується плівка ПВХ на внутрішню конструкцію. Тепер потрібно залучити кваліфікованих спеціалістів. Робота, яку вони виконають, буде коштувати недорого: їм потрібно змонтувати просту однорівневу плоску натяжну стелю. Поставити  підсвічування і все — дворівнева натяжна стеля готова!