Чи шкідливі натяжні стелі?

Ви зібрались робити ремонт. Та перед Вами постає питання якими матеріалами скористатись. Вибір, як правило, ґрунтується на фінансових можливостях. Але не потрібно пропускати важливий факт як безпека матеріалів для здоров'я людини. Останнім часом добре себе зарекомендували натяжні стелі які викликали шалений ажіотаж і окупили себе разом з монтажем. Від цього і виникає питання а чи шкідливі ці натяжні стелі для здоров'я? встановлення натяжних стель Розглянемо плюси та міфи натяжних стель.
  • Приголомшливий зовнішній вигляд. Естетична складова має велике значення. Дійсно, натяжні стелі виглядають ефектно і нарядно. А якщо ви вибрали не класичний білий, а ексклюзивний з яким-небудь розписом або фотодруком, то такий елемент декору може воістину стати родзинкою всього інтер'єру. Так що якщо перед вами стоїть завдання облагородити інтер'єр, то натяжна стеля стане простим і надійним варіантом у такій ситуації. Також варто відзначити, що глянцеві поверхні візуально збільшать висоту вашої кімнати.
  • Швидкий монтаж. Установка такої стелі займе всього кілька годин. Уявіть, всього пару годин і ви власник нового елементу декору. До того ж після монтажу не залишається практично ніяких слідів. Жодних проблем з очищенням. Так як, грубо кажучи, натяжна стеля це просто плівка або оброблена спеціальним складом тканина, то м'якого йоржика, мачалки і мильної піни буде достатньо, щоб прибрати пил або бруд з такої конструкції.
натяжні стелі
  • Міцність. Правильно змонтовані натяжні стелі можуть витримувати до 150 літрів води на квадратний метр. А значить, ніякі затоплення від сусідів вам не страшні. Ефект маски. Завдяки такому покриттю всі нерівності вашої стелі будуть заховані, не потрібно буде думати, як заштукатурити шов між плитами або вирівняти кривизну.
  • Безпека. За рахунок того що всі матеріали проходять обробку спеціальним розчином, вони стають вогнестійкими і важко займисті. Екологічність. Натяжні стелі не виділяють шкідливі речовини та конденсат на них не утворюється. Це справжнісінька правда і компанія Гарна Хата має Сертифікати.
  • Гарне освітлення. У натяжні стелі з гіпсокартонними конструкціями можна вмонтувати абсолютно будь-які освітлювальні прилади в будь-якій кількості. Ви точно не будете обмежені у своїх ідеях і побажаннях. Тривалий термін служби. Матеріал стійкий до гниття і корозії. Можливо, єдиною причиною заміни натяжної стелі стане «хочеться чогось новенького».
  • Звуко і теплоізоляція. Завдяки своєрідному ущільненню на стелі ви зможете вберегти себе від сторонніх звуків. У той же час приміщенню з якісними натяжними потолками не страшні ніякі протяги. На підвищення температури в приміщенні така стеля, до речі, не вплине.
монтаж натяжних потолків Міфи про натяжні потолки: Хтось каже, що шкода від натяжних стель. Але де ж докази? Натяжна стеля витримує температуру до 70 С). Така стеля не електризується (значить, кліщі та пил до французьких натяжних стель, які можуть жити в ній не прилипає), не вбире в себе запахи та вологу. Виробляють натяжні стелі з полівінілхлоридної плівки, товщиною від 0,14 до 0,27 мм. Цей матеріал не містить хімічних домішок, а значить не виділяє шкідливих для людини речовин і не викликає алергію. Так що, якщо хтось говорить, що шкода від натяжних стель то це необґрунтована брехня. Звичайно якщо Ви оберете дешеві китайські натяжні стелі, які не можуть мати сертифікати, так як вони не пройшли сертифікацію якості та відповідності. Вони можуть нанести шкоду Вам та Вашим рідним. Тому рекомендуємо питати чи натяжні стелі сертифіковані та мають сертифікат. Також після монтажу стелі, ви можете бути впевнені що ніяких грибків, паразитів під стелею не виникне, так як вініл не накопичуватиме самого живильного середовища для того, щоб росли бактерії. Ось такі вони, натяжні стелі. Варіанти, з яких вибирати тільки вам. якісні натяжні стелі