Безшовні натяжні стелі

Безшовні натяжні стелі складаються з металевих (алюмінієвих) або пластикових профілів, що кріпляться під основною стелею.

Конструкції таких стель використовуються в побуті з давніх давен. Наприклад, в часи середньовіччя у Вірменії застосовували тканину, натягнуту на спеціальну раму і просочену крейдою, а в Стародавньому Римі драпірували стелю  тканиною.  Безшовні натяжні стелі вперше з’явилися в 60-х роках ХХ століття у Західній Європі  та швидко набули популярності. Спочатку вони використовувалися  в основному в будинках і офісах, а потім і в інших приміщеннях, у місцях, де потібно  було приховати недоліки. Безшовні натяжні стелі сьогодні є  невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру. Вони мають ряд переваг порівняно з традиційною обробкою комбінованих стель.

Безшовні  натяжні стелі є двох типів: полівінілхлоридні (ПВХ) та текстильні.

Безшовні натяжні стелі ПВХ можна виготовити з вінілової плівки  за індивідуальними розмірами і конфігурацією будівлі. Плівка виготовляється на виробництві вінілхлориду шляхом зварювання стрічки, шириною від 1 до 5 метрів у спеціальній машині. У процесі складання полотно розтягується, стеля нагрівається до температури 70 ° за допомогою пістолета з газом, в зв’язку з цим плівка пом’якшується і розтягується для подальшого формування профілю.

Безшовні натяжні стелі ПВХ є різних кольорів та фактур: глянцеві, сатинові, матові, замшеві тощо. Мінусами стелі ПВХ плівки є її низька стійкість до морозу, хоча цей фактор не має значення в приміщеннях, де є опалення. Також стелі ПВХ менш міцні, якщо порівняти з текстильними безшовними натяжними стелями  (більшість виробників стверджують, якщо пошкодити ці стелі, то вони вибухнуть, як пробки з шампанського). А перевагою цієї стелі є водостійкість (вона легко відновлюється у разі пошкодження водою), та прекрасний естетичний вигляд. Найпопулярніші текстури — глянцева, матова і атласна. За допомогою глянцевих стель  можна досягти цікавих ефектів у дизайні. У них великий вибір кольорів.

Фокус — дзеркальне зображення. Використання цих смуг у кімнаті візуально збільшує її площу. Якщо порівняти глянцеві безшовні натяжні стелі з безшовними натяжними стелями з атласу та сатину, то  можна зрозуміти, що суттєвими недоліками є більш помітні шви на поверхні, особливо в кімнатах великої площі.

Матова стеля — класичний варіант. Дизайн цієї стелі  не відволікатиме увагу від інших частин дизайну приміщення і впишеться в будь-який інтер’єр. Саме завдяки тому, що матові безшовні натяжні стелі не відблискують і не відзеркалюють, можна просто зробити будь-який бажаний колір.

Безшовні натяжні стелі луцьк з сатину схожі на матові. Завдяки рівній поверхні і відбиваючим властивостям тканини колір здається сліпуче білим. Атласна текстура дає невелике відображення, тому відтінок стає майже перлинним.

Текстильні безшовні натяжні стелі з трикотажної тканини, текстилю та з поліестеру при виготовленні рівномірно і акуратно просочуються сумішшю на основі полімерів — поліуретану, стискаються, сушаться і каландруються. Безшовні натяжні стелі з тканини складаються з рулонів, ширина яких становить 5 м., і підбираються для кожного індивідуально на підставі конфігурації простору. Їх можна замовити в білому а також у будь-якому іншому кольорі.

Безумовно безшовні натяжні стелі в луцьку є прекрасним рішенням для втілення самих неймовірних побажань!